^_^We love^_^
O lume a noastra

Let's have some fun

AcasaPortalCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Ultimele subiecte

Distribuiţi | 

Salutare. (:

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Kago
Moderator
Moderator

Sex : feminin
Zodiac : Balanta
Zodiac chinezesc : Bivol
Mesaje Mesaje : 237
Puncte Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 1
Data de inscriere Data de inscriere : 03/02/2014
Varsta Varsta : 19
Localizare : Sibiu
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Șoricel de bibliotecă

MesajSubiect: Salutare. (:   Mar 22 Iul - 17:24:11

Salut, salut!
Aici o fana infocata a anime-urilor si de asemenea o persoana foarte plictisita care nu are ce face decat sa cotrobaie pe diferite forumuri. XD
Am aterizat aici in urma cu cateva luni din cauza unor prietene cu (,) care am facut un RPG yaoi si ma bucur ca am decis sa ma reintorc.
Imi plac jocurile MMORPG si cele otome, cat si jocurile care le baga in fiecare vineri pe Flipline Studious. Printre jocurile mele preferate se enumera: Blade Hunter, Eternal Saga, Zombie Ate My Pizza, Ripple Dot Zero si Samurai Autumn.
Am vazut multe anime-uri, sunt inebunita dupa ele inca de la 6 anisori, iar preferatele mele sunt: InuYasha, Psycho-Pass, Guilty Crown, Spiral, K-Project, Noragami si Another.
Canalul meu preferat este A+, chiar daca a fost inlocuit cu Animax, o sa ramana mereu canalul meu preferat. ^^
In calitate de muzica, ascult tot ce inseamna muzica buna, mai putin manele si muzica populara.
Cam atat despre mine, deoarece nu prea stiu ce sa mai zic. Daca aveti intrebari, nu ezitati sa mi le adresati. :3
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://sphinxkago.tumblr.com/

Salutare. (:
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^_^We love^_^ :: ♥♥♥ Bun venit! ♥♥♥ :: ♥♥ Sa ne cunoastem! ♥♥-
Mergi direct la: