^_^We love^_^
O lume a noastra

Let's have some fun

AcasaPortalCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Tumblr Game/Traducere Manga&Anime
Joi 17 Ian - 23:15:45 Scris de Ione

» atentie
Vin 24 Aug - 15:11:46 Scris de Darth Sabe

» Majestic RPG
Joi 28 Iun - 1:31:20 Scris de Darth Sabe

» Unstoppable Mind
Mier 27 Iun - 11:49:12 Scris de Darth Sabe

» Arta de a fi fatal {Sayami&Ionica}
Dum 24 Iun - 18:31:41 Scris de Sayami

»  AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG
Joi 21 Iun - 13:59:38 Scris de Darth Sabe

» Cate mesaje ai?
Mier 6 Iun - 14:51:43 Scris de Darth Sabe

» Forum Game of Thrones (RPG)
Mier 6 Iun - 14:51:09 Scris de Darth Sabe

» Cine comenteaza ultimul castiga!
Mier 6 Iun - 14:50:26 Scris de Darth Sabe

Distribuiţi | 

Psycho Butterfly

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
Georgy
VIP
VIP

Sex : feminin
Zodiac : Taur
Zodiac chinezesc : Bivol
Mesaje Mesaje : 1115
Puncte Puncte : 1156
Reputatie Reputatie : 1
Data de inscriere Data de inscriere : 10/01/2014
Varsta Varsta : 21
Localizare : MERCURY

MesajSubiect: Re: Psycho Butterfly   Lun 2 Feb - 0:34:42

Adam Gheorghe|Boss

Ca sa nu fiu chiar atat de rau nu cred ca am sa-l chem la mine chiar in timpul cursurilor, nu mereu. Insa va trebui sa vina la cafenea imediat dupa cursuri, iar seara la club dupa miezul noptii sau pana in miezul noptii depinde de tura, ma intreb cum se va descurca, e destul de greu, mai ales pentru el...care trebuie sa fie o ea. Chiar e distractiv, doar cand ma gandesc, nu stiu daca am o placere de a vedea suferinta sau sunt curios de cum va merge mai departe?
-Pai...incepi chiar de acum. Ia hainele si ai grija sa ajungi la timp, trebuie sa plec, te poti duce acasa de unul singur, nu? Ai acolo bani de taxi, mi-a ramas restul de la haine.

I-am facut cu ochiul si am plecat din mall, nu puteam intarzia, iau cina cu cea mai tare tipa pe care am intalnit-o pana acum.

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Dark Strawberry
Admin
Admin

Zodiac : Scorpion
Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje Mesaje : 11660
Puncte Puncte : 11919
Data de inscriere Data de inscriere : 14/01/2012
Varsta Varsta : 22
Localizare : Hannya
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : Infection

MesajSubiect: Re: Psycho Butterfly   Mar 3 Feb - 1:11:58

[center]|K a s a i    T a t s u y a
|K a y a|

Ah, asa de urat arata cand un baiat face cu ochiul unei fete? Teribil, nu ca as fi facut eu vreodata asta nu am avut cui sa ii fac vreodata curte si totusi daca ii voi face vreodata cuiva, cu siguranta nu ii voi face cu ochiul in modul acela. Bine pe el arata bine,dar pe mine cu siguranta nu, mai bine nu ii faceam cu ochiul cred ca am aratat stupid.

Am facut exact cu mi-a zis mi-am luat hainele si banii pentru taxi,iar apoi am plecat acasa. Am aruncat hainele undeva intr-un colt al camerei si m-am aruncat in pat destul de epuizat tot ce vreau e sa dorm putin, dar nu pot trebuie sa ma intorc inapoi la tipul ala.

Am oftat si m-am ridicat imbracandu-ma in alte haine din cele cumparate si m-am uitat din nou la un alt tutorial pentru aranjarea parului si pentru machiaj si dupa ce am terminat m-am dus direct la club.

Floating in the waves... the moonlight
In a comatose sleep... the moonlight
Swimming alone in a dark  

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://4xanime.forumgratuit.ro/
Georgy
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: Psycho Butterfly   Mar 3 Feb - 2:16:52

Adam Gheorghe|Boss

Imediat ce am ajuns la cladire am observat-o pe tanara pe care o scosesem la o intalnire asezata la una din mesele din cafenea. Am zambit triunfator si m-am asezat langa ea.
Nu imi mai petrecusem noaptea cu cineva de vreo doua saptamani pentru ca am fost destul de ocupat, asta era ocazia mea. Insfarsit imi voi mai pierde din energie pe ceava ce ma va satisface cu adevarat.
Nu e cea mai sexy tipa, dar e una serioasa pe care am agatat-o din proprie curiozitate si chiar daca nu ma atrage preamult, merita incercata la pat.
Am comandat amandoi ceva de baut incepand sa discutam lucruri banale.
Am anuntat una din tipe ca o sa apara o angajata noua, sa ii dea uniforma si sa-i arate ce are de facut cand intra in cafenea.

Sus In jos
Dark Strawberry
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Psycho Butterfly   Joi 5 Feb - 0:01:18

[center]|K a s a i    T a t s u y a
|K a y a|

Am ajuns destul de repede la club sper ca asa o sa se termina mai repede ziua de azi ca sa vina noaptea si sa ma culc. Ajuns la club o tipa destul de frumusica,dar cam curva dupa felul cum era imbracata, ma astepta acolo. Mi-a spus ca seful nostru i-a dat indicatii sa ma invete cum sa dansez si cateva lucruri despre moda.

I-am zambit is i-am vorbit frumos cum am vazut ca fac fetele la scoala si am ascultat cam tot ce mi-a spus despre moda incercand sa memorez, iar apoi am privit cum mi-a aratat cateva miscari la bara.

Dumnezeul! Ghiorghita nu te ridica stai mamicule jos! Vorbesc eu cu organul meu ce avea chef sa se rdice din cauza dansului erotic pe care fata il practica in fata mea.

Swimming alone in a dark  

Sus In jos
Georgy
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: Psycho Butterfly   Joi 5 Feb - 0:49:05

Adam Gheorghe|Boss

Dupa ce am iesit din cafenea nu am mai putut sa fac nimic cu proasta pe care o agatasem pentru ca a baut pana i s-a aplecat si abia daca isi mai tinea ochii deschisi, nu aveam chef sa fac sex cu o tipa mai mult moarta decat vie!
Am chemat un taxi si am bagat-o in el apoi m-am reintors in cafenea. Mi-a spus una din angajate ca a venit si Camelia. Un zambet mi-a aparut pe fata ducandu-ma numaidecat in camera in care tipa dej aii arata miscarile la bara.
-Deci, Camelia draga, ai invatat ceva?

Sus In jos
Dark Strawberry
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Psycho Butterfly   Joi 5 Feb - 3:40:47

|K a s a i    T a t s u y a
|K a y a|

Eram atat de concentrat pe miscariile fetei care nici macar nu mi s-a prezentat, cred ca ii era frica de sef altfel nu imi dadeam seama de ce era atat de dornica sa ma invete pe mine cu atata devotament ca sa nu spun ca desi expresia fetei o trada incerca sa fie cat de cat draguta cu mine.

Imi tot trageam de fusta in jos, imi era frica sa nu se vada ca Ghiorghita nu vrea sa stea jos si sa doarma pur si simplu e neastamparat si vrea sa se trezeasca. Dormi Gghiorghita! Se vede ca nu am mai avut o prietena, defapt nu am avut una niciodata. Sad story!

Intr-un final am realizat si eu ca seful a aparut langa noi, cred ca mi-a spus ceva nu stiu ce asa ca imi incerc norocul si spun ceva la nimereala.

-Da. ii replic eu sorbindu-o din priviri pe fata care s-a oprit din dansat.

Swimming alone in a dark  

Sus In jos
Georgy
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: Psycho Butterfly   Vin 6 Feb - 2:52:18

Gheorghe boss de boss

I-am facut semn tipei sa plece apoi l-am inpins pe 'Camelia' spre bara incuind usa. Am de gand sa mai rad putin de el, si am sa-l invat eu cum sa o faca. Nu m-ati crede daca v-as spune ca ma indoi mai bine ca o tarfa care lucreaza pentru mine. Bara e cea mai importanta la clubul meu si la cate miscari am vazut le-am invatat de unul singur.
-Treci si arata-mi ce ai invatat, draga.

Odata lipit debara mi-am pus mainile pe umeri lui realizand ca tipul are un corp prea de fata, ceea ce chiar il ajuta. Nu ma asteptam sa ajung sa angajez si un tip, dar partida din noaptea asta s-a cam dus pe apa sambetei. Nu ma intrebati ce am de gand sa fac cu el. Mwahahaha!

Sus In jos
Dark Strawberry
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Psycho Butterfly   Vin 6 Feb - 3:20:33

|K a y a|

Bosuletu m-a impins spre bara, facandu-ma sa realizez ce spusese el defapt. Trebuia sa ii arat ce am invatat? Nu am invatat nimic! Doar m-am holbat la frumoasa domnisoara cum dansa la bara si aproape ca Ghiorghita era in pericol daca nu aparea el, cam asta s-a intamplat.

Nesimtitul asta m-a lipit de pare si si-a mai pus si mainile pe umerii mei, ce naiba vrea?Cum sa dansez? Serios is lipit de bara si el e in spatele meu, doar nu vrea sa imi misc fundul de organul sau. M-am dat putin mai in spate ca sa nu mai fiu asa lipit de bara,dar am dat de el. Am icnercat sa ignor lucrurl asta si am pus gratios mana pe bara, noroc ca m-am dat cu oja inainte sa merg la interviu sa par si mai feminin decat sunt deja.

-Nu ai de gand sa te dai mai in spate?il intreb eu destul de nesigur pe mine, cred ca tipul asta vrea sa ma frec de el nu de para, daca ar sti ca sunt barbat ar fugi mancand pamantul.

Swimming alone in a dark  

Sus In jos
Georgy
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: Psycho Butterfly   Vin 6 Feb - 3:31:30

Auzi la el, il deranjam? Dar trebuie sa-mi arate si cum sa o faca langa un tip nu? Daca imi spne unul ca imi da 40 demilioane pentru cinci minute de dans langa frumuselul...pardon frumoasa asta?
L-am intors cu fata spre mine fortandu-l sa se lipeasca de corpul meu astfel ca mi-am dat seama imediat ca dotarea lui a fost impresionata de Mariuca care a dansat in fata lui la bara.
-De azi incolo o sa te cape Kaya, inteles?am spus smulgandu-i unul din sanii falsi :]]
Acum cred ca si-a dat seama ca stiu ca e un tip. Dar nu imi pasa,tipul va trebui sa ma satisfaca pe mine in seara asta chit ca e inca virgin sau nu!Mi-am dus genunchiul spre zona sa intima presand acolo.
-Hopa...Kaya...scuze pentru sani...

Sus In jos
Dark Strawberry
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Psycho Butterfly   Vin 6 Feb - 3:41:08

|K a y a|

Seful m-a intoarce spre el dezlipindu-ma complet de bara, dar lipindu-ma de trupul sau bine lucrat. Chiar ar trebuit sa merg si eu la sala in comparatie cu el chiar par o femeie. Sper sa nu simta cum Ghiorghita s-a ridicat, am rosit usor cand am constatat ca sunt prea aproape de el se pare ca imi daduse un nou nume probabil nume de scena nu stiu, dar ciudat e ca imi placea numele ala cert e ca am devenit tampit daca imi placea acel nume de fata.

-B-bine, spun eu balbaindu-ma e hai ca ma intrat prea mult in pielea unei femei de am ineput sa am comport ca una. Mana lui s-a dus pe unul din sanii mei falsi smulgandu-l am vrut sa ma smucesc din stransoarea sa cand a facut acest gest,dar nu am reusit el fiind mult mai puternic decat mine. Ce naiba si-a dat seama ca sunt barbat si totusi ce face? Isi bate joc de mine!

I-am simtit genunchiul presandu-mi zona intima dandu-mi de inteles ca stie ce sunt defapt.

-Da-mi drumul si mai presus de toate de ce? Spun eu punandu-mi mainile pe pieptul sau in incercarea de a ma mai smuci o data din stransoarea lui fara efect din nou.

Swimming alone in a dark  

Sus In jos
Georgy
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: Psycho Butterfly   Vin 6 Feb - 4:02:28

Imi placea reactia lui de femeie neajutorata. As spune ca ar fi mai atragator ca u fata, dar acum e machiar ca una si daca asa arata bine, atunci am nevoie si de cel de sub tot machiajul asta.
Dupa vocea sa l-amluat drept un pustan naiv care oricum o primeste de la mine. Chiar daca hainele sunt cumparate de mine, le rup si nu ma intereseaza, tot il voi atinge. Mi-am apropiat chipul de al sau.
-De ce? Ei bine tu de ce crezi?am spus muscandu-l de lobul urechii inpingandu-l apoi spre perete lipindu-l cu spatele de acesta.
Daca de acum imi place inseamna ca nu degeaba am scapat de idioata cu care urma sa-mi petrec noaptea asta. L-am lasat rapid fara bluza. Cum nu ma mai chinuiam samai stau sa-i dau bluza jos am tras de ea pana s-a rupt dezgolindu-i pieptul, muscandu-mi buza inferioara. Ce piele alba,sa vezi cand o sa incep sa musc din el!

Sus In jos
Dark Strawberry
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Psycho Butterfly   Vin 6 Feb - 17:50:18

|K a y a|

Sefu si-a apropiat chipul periculos de mult de al meu si intr-un final mi.a raspuns, chiar daca nu m-a ajutat cu nimci raspunsul sau punandu-ma si mai mult in ceata.

-Ce dracu, doar nu esti gay!

Spun eu convins ca ma inselam si totusi parca gandul ca e gay devine din ce in ce mai plauzibil avand in vedere ca mi-a muscat lobul urechii impingandu-ma pana cand am ajuns sa ma lovesc cu spatele de perete.

-Esti nebun! Spun eu in timp ce incercam sa il indepartez de pe mine, dar evident nu reuseam acesta mi-a rupt bluza eu ramanand in sutie. Parca si femei, nu doar ca port sutien,tocuri si rochie dar am impresia ca tipul asta vrea sa ma violeze.

Swimming alone in a dark  

Sus In jos
Georgy
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: Psycho Butterfly   Vin 6 Feb - 18:18:01

-Shhh, nu vorbi urat. Se aude pana la cafenea daca faci prea mult zgomot.
Nu eram gay, eram bisexual, frate. Nu e ca si cum nu am mai facut-o cu tipi. I-am smuls si sutienul ala enervant, mi se facea scarba cand il vedeam acolo, asa urat si peste sfarcurile alea dragute.
Mi-am presat buzele peste ale sale fortandu-l sa imi raspunda la sarut. Asta a fost cel mai prost sarut pe care l-am avut pana acum, dar nu-i nimic, se rezolva! Data viitoare va fi mai bine.
I-am tras imediat si fusta in jos presandu-mi genunchiul mai puternic peste membrul sau, dar nu cat sa-l strivesc ci cat sa-l fac sa tresara.
Ce naiv si prostut e, o sa fie placut, era simai placut daca aveam un pat aici.

Sus In jos
Dark Strawberry
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Psycho Butterfly   Mier 18 Feb - 18:04:50

|K a y a|

-Dar nu vorbesc urat, nu vrei sa vezi cum vobesc urat. De fapt o sa vezi imediat cat de urat o sa incep sa vorbesc daca nu te dezlipesti de mine!

Cred ca vorbesc singurul tipul asta nu ma asculta a rupt sutienul mamaei! Nu e ca si cum ar putea sa il mai foloseasca acolo din ceruri sau unde naiba o fi ea.

-Inceteaza, daca tot sti ca sunt barbat gata ajunge! Daca asa ma pedepsesti cam incrcat sa te pacalesc mi-am invatat lectia... Spun eu destul de panicat. Capul meu sec era chiar blocat nu gaseam nici o cale de scapare, chiar am capul sec cand dracu am devenit asa prost trebuia pana acum sa gasesc o metoda sa scap de el. Buzele sale s-au lipi de ale mele incercand sa am forteze sa il sarut, eu incercam sa il dezlipesc si sa ii spun sa ma lase in pace, nu am sarutat pe nimeni habar nu am sa sarut. Nici nu vreau sa incep cu un barbat.

Cand ma lasat si fara fusta pot spune ca eram terifiat niciodata nu am fost asa de speria, nu vreau sa ma tranforme in femeie! Am inceput sa il imping de umeri sa scap de el,dar fara folos ce dracu manca asta bomboana puterii? Sau faptul ca sunt prea speriat nu imi da nici o putere.

Swimming alone in a dark  

Sus In jos
Georgy
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: Psycho Butterfly   Mier 18 Feb - 18:44:31

Gheorghe

-Nu-ti face griji, o sa terminam rapid, nici nu o sa simti! Poate...dar promit sa fiu bland.
L-am tras de mana spre canapeaua din spatele meu. Oricat de fortata va fi partida asta, tot nu-l las sa scape. Incep sa cred ca va fi o experienta de neuitat chiar si pentru mine. O sa-i placa si lui, sunt sigur!
L-am trantit pe canapea apoi m-am pozitionat deasupra lui si mi-am dus mana spre barbia sa. Am sa o iau usor, nu vreau sa-l speri prea tare. Mi-am apropiat buzele de ale sale.
-Fii atent, daca iti ti limba teapana o sa te ineci, nu e evident? Lasa totul sa vina de la sine.
Normal ca nu ma las pana nu obtin de la el un sarut asa cum trebuie! Mi-am presat buzele peste ale sale fortandu-l sa-mi raspunda. M-am oprit si apoi am facut-o din nou. La naiba, vreau sarutul asta!

Sus In jos
Dark Strawberry
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Psycho Butterfly   Mier 18 Feb - 21:21:06

|K a y a|

Omul asta nu aude, tipul asta e nebun! Mami de ce m-ai lasat singur? Uite ce prostie am facut si unde am ajuns! Mamico!Ia-ma la tine! M-a trantit destul de brutal de canapea cred ca mi-am auzit oasele pocnind putin din cauza sa. Imeidat dupa aceea s-a asezat peste mine nici macar nu m-a lasat sa reactionez sa ma ridic si sa fug, nesimtit nu alta.

-Ce pul... nu am mai apucat sa il injur ca buzele sale s-au apropiat din nou de ale mele sarutandu-ma incerca sa ma faca sa ii raspund, dar eu ma tot zbateam pe acolo. Cred ca incearca sa ma omoare. Da! Asta face! Ma omoara, imi fura aerul din corp cu gura sa. Am reusit eu cumva sa imi eliberez gura de a sa.

-Inceteaza sa imi furi aerul! Ce naiba vrei sa ma omori?

Swimming alone in a dark  

Sus In jos
Georgy
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: Psycho Butterfly   Joi 19 Feb - 15:52:49

-Aerul? Iti fur...aerul?!
Am inceput sa rad neputand sa ma abtin chiar daca nu era un moment care sa fi inceput sa rad. Asta chiar e un tip ciudat! Of, dragul de el nu mai sarutat pana acum si crede ca-i fur aerul.
-Ah, de ce ai o fata atat de naiva? Esti prea dragut! Asta e o problema, va trebui sa te invat sa devi barbat, stii?
Mi-am strecurat mana pe sub materialul lenjeriei de dama si am inceput sa-i ating organul incepand apoi sa-l masez. Chiar daca va incerca sa ma opreasca corpul sau pare ca adora atingerile astea.Si normal ca le adora!
Ma bucur cand am asa persoane naive langa mine, in pat, e o experienta de neuitat!

Sus In jos
Dark Strawberry
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Psycho Butterfly   Joi 19 Feb - 19:34:13

|K a y a|
Rade?Rade de mine? Da ce am zis atat de amuzant incat a inceput sa rada? Serios acum ma lasa fara aer, daca nu incearca sa ma sufoce atunci ce dracu vrea de la mine?

-Da! Pe tot esti chiar egoist! Spun eu inca gafaind datorita buzelor sale asta si faptul ca m-am cam zbatut putin ca sa scap, dar ar trebui sa renunt evident nu am nici o sansa impotriva lui doar daca vreau sa fiu batut de el as putea continua.

-Tocmai m-ai angajat pe o perioada lunga de timp ca dansatoare la bara si chelnerita, cum ai putea sa ma faci barbat? Serios! Cred ca incerci sa ma trasformi in femeie.

Mi-am strans puternic ochii cand i-am simtit mana in zona mea intima, imi venea sa scot un sunet ciudat,dar m-am stapanit.

-Hei ciudatule, mi-am dat seama ce faci! Ma hartuiesti sexual, aproape am vazut un film porno din gresala pentru 2 minute. Crezi ca sunt fraier? spun eu in timp ce l-am ciupit in zona sfarcurilor destul de tare.

-Iti place sa fi hartuit?Eu cred ca nu asa ca da-te de pe mine, probabil esti mai greu ca o gorila.

Swimming alone in a dark  

Sus In jos
Georgy
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: Psycho Butterfly   Joi 19 Feb - 21:04:40

Am tresarit usor cand m-a apucat de sfarcuri. De ce mi se parea si mai dragut/ Oh, cred ca eu cautam de mult pe cineva asa naiv si cu miscari cu adevarat...inconstiente.
-Daca tu crezi ca am sa te las doar pentru ca ai spus asta...atunci te inseli! Te invat sa saruti, fii atent!
Am continuat sa-i masez membrul prinzandu-i buzele intr-un sarut apasat cautanu-i limba prin lacasul umed si cald. '
Cum ma cam deranja si ultima bucata de material pe care o mai avea pe el. I-am smuls si lenjeria ca sa ma pot misca in voie deasupra sa.

Sus In jos
Dark Strawberry
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Psycho Butterfly   Joi 19 Feb - 21:49:59

|K a y a|

Nu am apucat sa spun nimic, buzele sale s-au lipit lacom de ale mele intr-un momet de neatentie limba sa a patruns in gura mea ca un inamic intr-o baza militara. Nenorocitul vrea sa domine tara din gura mea! Stai asa, nu am o tara in gura si el nu e un soldat ca sa nu zic ca e al naibi de ciudat ce imi face. Daca cineva mi-ar fi spus ca isi baga limba in gura mea as fi ras si as fi spus ca e scarbos si totusi, ma face sa ma simt ciudat,dar nu dezgustat.

Am ramas complet dezbracat in fata sa, suntem baieti deci in mod normal nu m-as simti intimidat colegii mei de scoala m-au vazut la vestiare si nu am avut nici o problema, dar avand in vedere ca tipul asta ma hartuieste, de fapt ma violeaza e grav! Foarte grav!

Am rosit usor cand am realizat ce a spus, el ma saruta acum nu? D-da! Ma saruta, intr-un fel mi-ar placea sa invat sa sarut asa nu m-as face de ras cand as saruta o fata. Daca cineva atat de respingator ca mine va fi vreodata sarutat de o fata.

-S-s-s-sarut? Cum sa fac asta? intreb eu jenat din calea afara, nu imi place sa recunosc,dar sunt inferior tipului astuia.

Swimming alone in a dark  

Sus In jos
Georgy
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: Psycho Butterfly   Vin 20 Feb - 14:51:44

Vorbea serios? Chiar nu isi dadea seama ca asta e un sarut?! Adica...stiu ca astea le si vzi la tv si inveti la scoala cum de a ajuns lavarsta asa fara ca macar sa stie cum e un sarut?! L-am prins de maini ridicandu-l in fund, apropiindu-i pieptul de al meu.
-Fii atent, nu repet de doua ori. Chestia cu...luatu-l aerului, ala e sarut, asa se face! Fa acelasi lucru ca mine, ok? E necesar sa stii asta din moment ce lucrezi aici.

Mi-am apropiat buzele de ale sale incepand un alt sarut de data asta ceva mai firav ca sa-i dau timp sa raspunda.Nu as fi crezut ca nu a mai incercat asta pana acum. Adica...pare el firav, dar ma asteptam sa fi avut vre-o partenera pana acum.

Sus In jos
Dark Strawberry
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Psycho Butterfly   Vin 20 Feb - 16:37:04

|K a y a|

Trebuie sa stiu si sa sarut? Dar ce fel de contract am semnat? Nu scria asa ceva, sau nu am cicit? Nu imi spune ca am ajuns o prostituata, sau am rog cum o fi la barbati. Am de gand sa ii pun cateva intrebari, de fapt imi vin in cap mai multe. Buzele sale mi-au luat orice intrebare din minte, din cate am vazut in flme cand te saruti cu cineva ambele parti trebuie sa fie de acord. Eu habar nu am daca sunt sau nu. Instinctiv mi-am inchis ochii si mi-am dus mainile dupa gatul sau.

-Va trebui sa ma sarut cu alti oameni? Dar ai spus ca nu... Nimic.

M-am uitat in alta parte destul de rosu, mi-a spus sa nu ii mai spun peste, incerc sa caut un cuvant pentru asta si nu gasesc. In plus sarutul sau m-a ametit de-a binelea.

Swimming alone in a dark  

Sus In jos
Georgy
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: Psycho Butterfly   Vin 20 Feb - 17:34:47

I-am dat de inteles asta? Din cate stiu nu scrie in contract asta si in plus nu mi s-a mai intamplat sa-mi fie sarutate angajatele pana acum. Probabil ca uremeaza si clientii vreun cod anume...
-Nu, nu vei mai saruta pe nimeni inafara de mine.
Bine, nu stiu de ce am zis inafara de mine'...probabil ca am de gand sa-l mai sarut, va fi nevoie pana ce o sa inceapa sa sarute de unul singur asa cum trebuie.
-Acum incearca si nu mai pune intrebari. Ti-am zis ce vei face la lucru. 
Am impresia ca vrea sa traga de timp ceea ce nu va merge pentru ca eu trebuie sa ma descarc in maxim 30 de minute pana ce incepe sa lucreze. 
-Haide odata! Incearca sa ma saruti asa cum o fac eu.

Sus In jos
Dark Strawberry
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Psycho Butterfly   Dum 22 Feb - 21:38:52

|K a y a|

-Doar tu? De ce?

Nu cred ca aveam eu ceva special spre deosebire de celelalte fete, adica eu sunt baiat sau poate viata printre atatea femei te face sa iti doresti ceva nou? Eh, hai ca deja ii gasesc scuze eu in loc sa si le gaseasca singur. Am rosit usor cand mi-a spsus ca vrea sa il sarut.

-Nu cred ca pot, adica nu imi plac barbatii...

Nici de femei nu prea m-am simtit atras pana acum nu m-am simtit atras de nimeni si nimic cred ca am o problema, daca nu am intalneam cu el nu as fi realizat asta. Totusi faptul ca m-a excitat mai mult ca domnisoara aceea presupun ca e un semn ceva.

-Fie, dar nu sunt deloc bun o sa balesc pe tine!. muahaha! Rad eu malefic si mi-am lipit imeidta buzele de ale sale, habar nu am ce sa fac, dar cum sunt bun la imitat am incercat sa imi fremat buzele peste ale sale cum a facut el cu mine.

Swimming alone in a dark  

Sus In jos
Georgy
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: Psycho Butterfly   Dum 22 Feb - 21:48:59

Gheorghe

De ce cand aud mereu de bale ma gandesc la Frasinuc? Frasinuc a fost cainele mmeu, singura persoana la care tineam cand eram mic, dar care a murit rapid. 
In fine, sarutul pe care el il numea sarut nu era un sarut. Mi-am pus mainile pe obrajii lui introducand eu limba din nou in gura lui incepand sa o caut pe a lui. La naiba' incep sa-mi pierd rabdarea in felul asta. 
Adica, eu incerc sa il iau usor, dar el ma lungeste aici toata noaptea.
-Crezi ca scapi daca te prostesti? Ori saruti cum trebuie, ori o sa doara!
Pfff, ce tot zic eu? Oricum o sa doara...

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Psycho Butterfly   

Sus In jos

Psycho Butterfly
Sus 
Pagina 2 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^_^We love^_^ :: Arhiva :: Arhive :: Arhiva Fan RPG :: *♥* Fan RPG (Vechi) *♥* :: RPG Game 2 :: Alte locuri-
Mergi direct la: