^_^We love^_^
O lume a noastra

Let's have some fun

AcasaPortalCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Tumblr Game/Traducere Manga&Anime
Joi 17 Ian - 23:15:45 Scris de Ione

» atentie
Vin 24 Aug - 15:11:46 Scris de Darth Sabe

» Majestic RPG
Joi 28 Iun - 1:31:20 Scris de Darth Sabe

» Unstoppable Mind
Mier 27 Iun - 11:49:12 Scris de Darth Sabe

» Arta de a fi fatal {Sayami&Ionica}
Dum 24 Iun - 18:31:41 Scris de Sayami

»  AICI pentru cine caută coleg/colegă pentru RPG
Joi 21 Iun - 13:59:38 Scris de Darth Sabe

» Cate mesaje ai?
Mier 6 Iun - 14:51:43 Scris de Darth Sabe

» Forum Game of Thrones (RPG)
Mier 6 Iun - 14:51:09 Scris de Darth Sabe

» Cine comenteaza ultimul castiga!
Mier 6 Iun - 14:50:26 Scris de Darth Sabe

Distribuiţi | 

Aseara ti-am dat in bot

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Elyy
Moderator
Moderator

Sex : feminin
Zodiac : Taur
Zodiac chinezesc : Tigru
Mesaje Mesaje : 1375
Puncte Puncte : 1499
Reputatie Reputatie : 3
Data de inscriere Data de inscriere : 03/02/2014
Varsta Varsta : 20

MesajSubiect: Re: Aseara ti-am dat in bot   Lun 18 Mai - 18:12:26

Apollo

-Bun, rosul e din sezonul trecut dar am auzit ca sezonul asta va deveni noul negru! Iar eu adooor negrul! Asa ca misca-te! Vreau si asta, uuu, bluza asta e chiar draguta, aa si uite, bikiniii! spun eu foarte entuziasmat indreptandu-ma spre un manechin feminin ce purta un costum de baie minuscul numai bun pentru cei ca mine cu o silueta clepsidra.
Imediat i-am cerut vanzatoarei sa mi-l impacheteze dand-i sacosile tipului pe care nu degeaba il luasem cu mine la cumparaturi, inca nu zisesem ca sunt de acord sa-i dau o camera, la fel de bine poate dormi si afara in cusca cainelui!
Colinand mai multe raioane de haine si umpland mai multe sacosi m-am dus si pe la ceva mai barbatesc uitandu-ma critic la camasi.
-Cine naiba ar purta asa ceva? bleach! Iar cusaturile cu ce au fost facute? cu postolu? sa mergem pana nu lesin!, spun facand o fata dezgustata si intrand intr-un alt magazin cu lucruri de data asta mai frumoase.
-Hmm, uite, ia-o pe asta si pune-o pe tine ii ordon tipului dandu-i cu umerasul in cap si stand cu cealalta mana in sold asteptand sa lase bagajele jos si sa se schimbe mai repede. Frate pana acum probam cinci fuste si trei camasi plus un costum din latex!
-Misca-te odata ca nu am toata ziua, vreau sa merg sa-mi iau si niste farduri ca am ramas fara negru si crede-ma, nu e bine cand Apollo ramane fara fard negru!

~Spread the sickness, infect the world.~

~Blog personal~
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Georgy
VIP
VIP

Zodiac chinezesc : Bivol
Mesaje Mesaje : 1115
Puncte Puncte : 1156
Reputatie Reputatie : 1
Data de inscriere Data de inscriere : 10/01/2014
Varsta Varsta : 21
Localizare : MERCURY

MesajSubiect: Re: Aseara ti-am dat in bot   Lun 18 Mai - 18:36:58

David

Ce naiba credea asta ca face? Nu am facut atatea cumparaturi nici cand am mers cu una dintre tipe in mall. E mai rau ca o femeie si are un ochii prea format! Ca nu era deajuns si nu eram destul de obosit pentru ca m-a pus sa-i car toate carpele, mi-a dat cu umersaul in cap ordonandu-mi sa probez acel tricou pe care eu unul nu-l consideram prea frumos.
Si de ce naiba il cheama Apollo? Ce e el? Vreun zeu? Si de ce trebuie sa fac ce spune el si ce dracu' atata fard negru? Eu abia imi cumpar gel de par cu care uit mereu sa ma dau!
M-am imbracat cu acel tricou din neatentie dand peste o tipa care a cazut cu capul intr-un cos cu haine. Nu am vazut-o pentru ca era in spatele meu, prin urmare, nici nu am bagat-o in seama.

Sus In jos
Elyy
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Aseara ti-am dat in bot   Lun 18 Mai - 23:40:54

Apollo

L-am privit critic cum se imbraca aproape pufnindu-ma rasul cand am vazut ca o puse pe una cu capul intr-un cos de haine. Femeia de varsta mijlocie se ridica revoltat venind spre baiat si dandu-i o poseta in cap tipului ce-l facuse aproape sa lesine, dupa ce ca era ametit de la Vodka..si de la mine, hehe, acum a mai venit si asta!
-Headshot! Bravo mamaie, ai un punct de la mine pentru asta!, spun inca razand lasand-o apoi pe femeie sa plece si intorcandu-mi din nou atentia spre roscat.
-Hai ca-ti sta bine! acum hai sa mergem sa-ti luam niste boxeri cu care sa dormi la noapte deoarece nu vreau sa-mi infectezi mie cearceafurile cu blugii tai ieftini!, spun tragandu-l iar dupa mine spre magazinul de boxeri barbatesti uitandu-ma prin jur dupa ceva ce i-ar putea veni mai bine.

~Blog personal~
Sus In jos
Georgy
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: Aseara ti-am dat in bot   Mar 19 Mai - 10:03:51

David

Nu aveam nevoie de boxeri, puteam sa dorm si fara ei, dar nu il opream eu acum daca voia sa-mi cumpere si totusi voiam sa scap de cumparaturile astea.
-Chiar trebuie sa facem asta? Ma simt bine asa si sa stii ca sunt curat.
L-am urmat totusi spre raionul cu boxeri unde toata lumea proba.
-O mama, imi place aici.spun apropiindu-ma de un tip aratos.

Sus In jos
Elyy
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Aseara ti-am dat in bot   Mar 19 Mai - 11:39:25

Apollo

Odata ajunsi la acel magazin tipul se napustise deja la un frimusel imbracat intr-o pereche de boxeri cu imprimeu de leopard.
-Mrrr, spun pe un ton pervers lasandu- l pe roscat sa-si faca de cap cateva momente pana eu m-am plimbat cautand ceva pentru el.
-Urat, urat, demodat, prea stramt, prea larg, prea de mosi, prea tineresti, prea colorati, prea.negri...perfecti!,zic bucuros ca gasisem ceva frumos cu un dragon japonez intr-o parte.
-Uite! Ii zic roscatului aruncandu-i boxerii in brate. Probeaza-i, vreau sa vad cum iti vin.

~Blog personal~
Sus In jos
Georgy
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: Aseara ti-am dat in bot   Mar 19 Mai - 13:13:55

David

Am lasat frumuselul cu miros de levantica si am luat boxerii apoi am iesit mandru ca imi veneau ca o manusa.
-Cum e? E ciudat doar ca au miros de naftalina, nu ti se pare?
Vanzatoarea trece pe langa noi facandu-mi cu ochiul eu scotand limba la ea pentru ca avea o fata intinsa de parca isi lipise mecla de fereastra.

Sus In jos
Elyy
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Aseara ti-am dat in bot   Mar 19 Mai - 16:19:24

Apollo

Dupa ce iesise din cabina de proba foarte mandru am venit spre el uitandu-ma mai mult la cum ii venea noul articol. Am prins ca un carlig cu degetul de elasticul boxerilor tragandu de el in fata si aruncand o mica privire la amicul din ei, chicotind.
-Ce avem noi aici! spun fluierand si lasandu-i elasticul in pace dupa ce m-am asigurat ca acesta nu-l va strange. M-am mutat apoi in spatele lui ducandu-mi o mana pe sub boxeri si strangandu-l usor de o fesa verficand in acelasi timp sa nu stea prea stramti pe el. Unii chiar nu stiau sa faca cumparaturi si de aceea sa pomeneau ca hainele nu le stau cum trebuie, dar eu voiam ca totul sa fie perfect!
L-am mai studiat putin iar apoi i-am inmanat o pereche de blugi luata de la un magazin dragut cat el se schimba.
-Hai ca-ti vin bine, i-ai si pe astia si dupaia strange sacosile si cauta-ma la magazinul dragut de cosmetice de langa! ii spun facandu-i cu ochiul stind ca blugi aceia nu au cum sa nu-i vina din moment ce ochiul meu format nu gresea niciodata.

~Blog personal~
Sus In jos
Georgy
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: Aseara ti-am dat in bot   Mar 19 Mai - 18:06:17

David

De ce ma asteptam sa faca asta?! Adica ce ? Oricum dupa ce am revenit in cabina ca sa iau si blugii tot de la el, m-am uitat putin si eu la juniorul meu mandru, ce sa zic? Apoi mi-am lipit fundul de oglinda.
-Ar trebui sa merg totusi la sala? Sapa nu te ajuta si cu baloanele astea!
Am luat rapid si teancul de sacose dandu-mi seama ca tipul asta are in primul rand bani. E bun daca are bani, curand sa speram ca am sa am si eu bani, doar ca eu astept asa un miracol ca pana acum n-am nici casa.
Am cautat un sfert de ora magazinul ala de cosmetice mai impiedicandu-ma, mai dand peste vreo puicuta cand insfarsit l-am zarit.
[b]-La naiba cu toate prostiile astea! Cand mergem acasa?

Sus In jos
Elyy
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Aseara ti-am dat in bot   Mier 20 Mai - 6:01:53

Apollo

-Auuu ce nuanta draguta! si asta! oo si asta! Hmm dar asta nu e asa pigmentata...totusi asta are sclipici...de asta mai am si acasa...hmm dar astalalt are sticluta mai draguta...le vreau pe toate!, spun eu entuziasmat plimbandu-ma prin raion in timp ce tipele sa uitau la mine ca la masini straine. Ha, ha, normal daca nici ele nu stiu cum se aplica un machiaj cum trebuie!
M-am mai plimbat putin pe acolo pana isi facuse aparitia si roscatul cel nemultumit.
-Ce ai intarziat atat? spun in timp ce cotrobaiam prin raftul de rimeluri fara sa ma uit la el.
Hmm, cred ca ajungea pentru seara asta nu?
-Mai trebuie sa cumpar ceva de mancare, tu ce vrei? aa stiu! Hai la magazinul cu hrana pentru animale! spun dandu-i inca o sacosa mai mica cu cosmetice si tragandu-l dupa mine spre cel mai apropiat petshop.

~Blog personal~
Sus In jos
Georgy
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: Aseara ti-am dat in bot   Mier 20 Mai - 10:52:14

[center]David
[/center

De ce naiba mergem la magazin de animale pentru mancare cand eu mananc carne nu oase?
Tipul asta seamana cu bunica cand nu avea ce pregati si imi punea resturi pe masa dupa ce se plimba toata ziua prin oras ca sa-si cumpere pijamale.
L-am urmat bolborosind. Tipul ast se poarta mult prea feminin daca mai continua asa s-ar putea sa vreau sa ma joc putin de-a calul si eu nu fac asta fara hamuri.

Sus In jos
Elyy
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Aseara ti-am dat in bot   Mier 20 Mai - 15:00:59

Apollo

-Asa...sa vedem. Cu pui, legume, carne de porc...de vita...cred ca voi lua un mix, tu ce zici? il intreb pe roscat in timp ce ma plimbam prin magazin uitandu-ma la mancarea de caini.
-De astea am mai luat, nu prea sunt bune, hmm, ceva mai nou aveti? intreb vanzatoarea care imediat se grabise sa-mi arate un alt sortiment de mancare in forma de oase minuscule cu miros de carne.
-Bine, le voi lua pe astea atunci avand, sigur o sa-i placa prietenului meu!

~Blog personal~
Sus In jos
Georgy
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: Aseara ti-am dat in bot   Mier 20 Mai - 15:33:38

David

Daca nu spunea prietenului meu sunt sigur ca ma gandeam sa nu mai merg la el in seara asta pentru ca ma asteptam sa mananc mancare pentru caini! 
-Acum mergem? Te rog, hai sa mergem, mi-e somn!
Abia imi mai simteam bratele de la sacosile pe care le caram si nu mi-a spus nici macar un multumesc. Ma intreb cat de des face asta. La cate haine si-a luat nu cred ca mai da pe la mall un an. Mie astea imi ajung o saptamana, bine...daca nu mai nimeres in vreun canal ca data trecuta.

Sus In jos
Elyy
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Aseara ti-am dat in bot   Mier 20 Mai - 18:04:35

Apollo

-Bine, hai sa mergem, si eu am nevoie sa-mi fac somnul de frumusete!, spun inchizandu-mi apoi portofelul pompos si tinandu-l in mana foarte elegant defiland pana la iesirea din magazin scotand telefonul si apelandu-mi soferul care in mai putin de cinci minute aparuse deschizandu-mi usa si lasandu-ma sa intru pe bancheta din spate dandu-i apoi voie si roscatului sa faca asta.
-Unde mergem?
-Acasa! spun eu hotarat bagandu-mi apoi capul in telefon si incepand sa rup facebookul ca doar trebuia sa vad ce fac fanii mei nu?

~Blog personal~
Sus In jos
Georgy
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: Aseara ti-am dat in bot   Mier 20 Mai - 18:21:29

David

Ok...banii i-am vazut, e bogat. Ei si ce daca e bogat? Descopar ca are si sofer, dar e normal pentru un tip bogat. Cand am urcat in masina am dat cu capul de fereastra . Eu de ce nu sunt bogat? T *T
Cum el isi deschisese telefonul ceea ce eu nu pot tine. Nu pot sa am grija de un telefon. E pur simplu imposibil. Uit unde il pun, nu-mi dau seama cand suna, il incurc cu telecomanda si mai dau cu el de pamant.
Am inceput sa pipai piele de pe scaunele din masina apoi sa miros usa care era parfumata. In cele din urma m-am aplecat peste scaunul din fata privind soferul.
-De ce ai riduri? Esti batran? Nu ti-ai pus cravata bine? Iti place sa mergi cu masina asa? De cand timp faci asta? De ce nu porti ochelari? Nu-ti place parfumul?

Sus In jos
Elyy
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Aseara ti-am dat in bot   Mier 20 Mai - 18:30:43

Apollo

Dupa putin timp roscatul incepuse sa-i puna tot felul de intrebari care pe mine ma amuzau, era un mob bun de a ma razbuna pe sofer in caz ca facea prostii!
I-am facut semn din spate sa ridice geamul astfel incat saa nu mai fie deranjat de tip.
-Stai locului si taci ca in ritmul asta facem naibii sigur accident ii spun activandu-i din telecomanda centura ce imediat ii inconjurase burta astfel incat sa stea lipit de bancheta.
-Sa stii ca am una si pentru gura, nu cred ca vrei sa o inrcerci!, il amenint eu privindu-l urat intorcandu-ma apoi cu ochii in in telefon.

~Blog personal~
Sus In jos
Georgy
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: Aseara ti-am dat in bot   Mier 20 Mai - 18:37:50

David

Nici nu am reusit sa aflu raspunsul ca tipul asta...cum zice ca-l cheama? Ah, Apollo, zeul luminii sau ce naibii era! Asa, deci ma legase pe scaun ca sa nu mai pot face eu schimb de conversatii cu soferul. De unde stie el ca nu vreau chestie de asta si pentru gura?
Era destul de concentrat la telefonul ala asa ca am profitat si am inceput sa ma stramb la el in toate felurile.

Sus In jos
Elyy
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Aseara ti-am dat in bot   Mier 20 Mai - 18:56:45

Apollo

-Vezi ca am ochi si la ceafa! ii spun roscatului desii nu-l vedeam dar puteam sa-mi imaginez cum incepuse sa se strambe. Nici nu stiu de ce fusesem de acord sa-l aduc in casa mea, mai bine il las afara sa doarma cu cainele!
Vazand ca ne apropiem de casa mi-am bagat telefonul in buzunar intorcandu-ma apoi spre roscat.
-O sa te bag intr-o camera si voi trimite pe cineva sa-ti aduca de mancare, ai sa fi incuiat acolo iar dimineata la prima ora usa iti va fi deschisa si vei disparea chiar inainte de a ma trezi eu, ne-am inteles? ii spun privindu-l de data asta serios pentru ca nu imi placea sa fiu bun mai ales cu cei ca el! preferam sa-i evit pe toti!

~Blog personal~
Sus In jos
Georgy
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: Aseara ti-am dat in bot   Mier 20 Mai - 19:03:05

David

-Bine, bine, dar de ce trebuie sa ma incui in camera? Nu fur sa stii in caz ca iti era frica de asta.
Ce aiurea. Pana la urma cautam un pat confortabil deci nu aveam de ce sa ma impotrivesc, dar eu nu vreau sa stau incuiat. 
-Mi-e frica. Noaptea nu pot sa dorm incuiat, o sa urinez pe pereti.

Sus In jos
Elyy
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Aseara ti-am dat in bot   Mier 20 Mai - 19:06:41

Apllo

Am ras rautacios atunci cand i-am auzit vorbele placandu-mi mult sa ma joc cu genul asta de tipi, el practic era la mana mea chiar daca castigase acel pariu, spusese doar ca vrea sa doarma la mine si atat, nu mentionase unde si in ce circumstante.
-Foarte bine, atunci o sa dormi in pivnita, acolo ai o fereastra mica unde poti sa urinezi in voie, si nu vei dormi singuri, sunt si sobolani pe acolo!

~Blog personal~
Sus In jos
Georgy
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: Aseara ti-am dat in bot   Mier 20 Mai - 19:29:28

David

-Nuuu! Bine, bine. Dorm in camera aia incuiata. Chiar nu ma am bine cu sobolanii.
Mai bine ma multumeam cu patul ala si gata. Daca ma incuie numai bine. Si camera aia trebuie sa aiba fereastra, nu? Numa ia somnul asa de usor asa ca s-ar putea sa mai scot din timp in timp capatana pe fereastra.
-Si unde e casa ta? E mare? Ce culoare are? Nu-mi place rosul sa stii...ai animale? Are etaj casa?...

Sus In jos
Elyy
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Aseara ti-am dat in bot   Mier 20 Mai - 19:33:42

Apollo

Am oftat cand incepuse sa ma ia si pe mine la intrebari lucru destul de previzibil din partea lui dar m-am bucurat cand am vazut ca ne apropiem usor de vila mea frumoasa cu etaj plus o sala de fitnes si chiar sauna, abia asteptam sa ma relaxez.
-Am ajuns, asteptand ca soferul sa coboare si sa-mi deschida usa spunandu-i sa ia si bagajele din portbagaj. Am intrat apoi in casa unde de cum am deschis usa, Sparki, micutul meu catelus imi sarise in brate incepnd sa ma linga bucuros.
[b]-Asa baiete, si eu ma bucur sa te revad! ti-a fost dor? daa, normal ca ti-a fost dor de mine!

~Blog personal~
Sus In jos
Georgy
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: Aseara ti-am dat in bot   Mier 20 Mai - 19:50:36

David

Am ramas exact ca in desene, mirat de cum i-am vazut vila. Asa de mare si...si era atat de oh, mare!
Am coborat din masina urmandu-l si eu.
-Iuch, caine!
Nu suport njci un animal. Ei nu ma plac pe mine si invers deci suntem chit si  nu ne intereseaza.
-Deci, deci? Unde e camera in care voi dormi eu? Unde, unde?

Sus In jos
Elyy
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Aseara ti-am dat in bot   Joi 21 Mai - 13:47:41

Apllo

Dupa ce m-am jucat putin cu dragul meu Sparky, l-am lasat jos intorcandu-ma apoi spre roscat.
-Haide ii spun incepand sa urc scarile cu el in urma mea simtindu-i oarecum privirea asupra fundului meu, din unghiul laa inteleg si eu de ce nu putea sa nu mi-l soarba, hehe.
Ajungand sus m-am gandit ce camera i-as putea da optand pentru ceva simplu dar stilat nu cu foarte multe portelanuri sau obiecte petioase ca sa nu le sparga.
-Aici o sa dormi in seara asta, totusi esti bun sa-mi spui de ce ai vrut sa dormi la mine? tu n-ai casa? il intrebi punandu-mi mainile in san.

~Blog personal~
Sus In jos
Georgy
VIP
VIP

MesajSubiect: Re: Aseara ti-am dat in bot   Joi 21 Mai - 14:14:27

David

Bine inteles ca i-am privit fundul pe scari e ceva ocazional, nu? Ajunsi in fata camerei am putut observa cat de stilat este  el ca persoana. Am zambit scurt la intrebarea lui. Doar nu am sa-i spun adevarul, nu? 
-E doar un pariu.Nu obisnuiesc sa dorm pe acasa, atata tot.

Sus In jos
Elyy
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Aseara ti-am dat in bot   Joi 21 Mai - 15:02:18

Apollo

M-am uitat la el putin suspicios stiind ca probabil imi ascundea ceva, imi puteam da seama cand oamenii ma minteau in fata totusi am preferat sa-l lasi in pace.
-Bine, te las atunci iar maine la prima ora sper sa nu te mai vad!, ii zic zicandu-i unei servitoare ce trecea pe langa noi sa-i aduca ceva de mancare de la bucatarie ca mai apoi sa ma indepartez spre camera mea, sau ma rog, una din ele.

~Blog personal~
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Aseara ti-am dat in bot   

Sus In jos

Aseara ti-am dat in bot
Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^_^We love^_^ :: Arhiva :: Arhive :: Arhiva Fan RPG :: *♥* Fan RPG (Vechi) *♥* :: RPG Game 2 :: Alte locuri-
Mergi direct la: