^_^We love^_^
O lume a noastra

Let's have some fun

AcasaPortalCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Ultimele subiecte

Distribuiţi | 

Hey lume! ^^

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ione
Moderator
Moderator

Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 37
Puncte Puncte : 93
Reputatie Reputatie : 0
Data de inscriere Data de inscriere : 13/07/2014
Localizare : Lumea Yaoi
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG

MesajSubiect: Hey lume! ^^   Sam 1 Iul - 1:24:22

Bun, m-am gândit să fac și eu o mică/mare descriere despre mine.

Hello! ^^
Numele meu Ione pentru că așa mi se spune și pe Sweet Flirt. Știu, nume neinspirat pentru o jucătoare care doar voia să joace ceva de plictiseală până când a trecut 4 ani lungi doar pe acest joc. 0.0

Nu prea mă descurc la descrieri deci să zicem că o să dau tot ce am mai bun. *sarcasm* =]]]

Deci, sunt și eu un mic/mare otaku care se uită de la vârsta de 7 ani la Anime, asta se întâmplă când există net fără restricție din partea părinților. (Mulțumesc mama, fără tine nu descopeream multe!)

Sunt o fujoshi în serie care iubește genul Yaoi și care citește foarte multe Manga-uri despre Yaoi. Citesc până și Ficuri pe Wattpad, o bună bucată de vreme am stat și pe acolo citind orice îmi sărea în ochi și care avea ceva în plus, ceva care să mă facă curioasă în legătură cu viitorul capitol, probabil mai toate care citesc știu senzația. ^^

Un cuplu Yaoi care mi-ar plăcea să existe este SasuNaru, am impresia că în Anime cuplurile de acum sunt formate doar pentru a mulțumi fanii seriei Naruto și oricare. Mda.. -.-”

Sunt genul de persoană care sare în ajutor mereu și care mereu adoră misterele și caută indicii despre tot ce îmi face plăcere. Într-o bună zi sper să vizitez Mama Anime-urilor și a Manga-urilor, frumoasa Japonie de unde nimic nu este imposibil. :3

Vorbesc foarte mult și mă atașez de persoane, am să îi las pe ceilalți să declare dacă este un defect sau nu. ^^

Ador RPG-urile, arta de a ajunge un personaj este genială și aș sta zi și noapte doar să fiu personajul care îl creez dintr-o bucată din mine. Aș putea să stau muuult aici și să povestesc ce simt când scriu RPG dar, cuvintele nu pot bate sentimentele.

Prietenul meu foarte bun este Sai-ul, acolo desenez personaje și pe minunata mea Cherry la care lucrez din 2013. Am evoluat într-un timp scurt și parcă tot nu mă mulțumește cum desenez, probabil niciodată n-o să fiu mulțumită de mine pentru că.. simt că nu dau 100%100 din mine. -.-”

Cum ziceam, îmi plac lucrurile misterioase și să zicem că sunt și fană a Fantomelor și orice este Paranormal. Chiar dacă sunt sperioasă, și chiar sunt, asta nu mă oprește să mă duc pe la spitalele și casele abandonate din București ori să citesc sau privesc ceva de genul. Am impresia că sunt ciudată.. mă rog, trecem peste ^^

Îmi mai plac și jocurile, mă uit deseori pe Youtube la oamenii care joacă diverse jocuri, mai ales Horror sau cu o parte misterioasă, însă îmi place și jocurile normale unde râzi sau nu știu, plângi dacă au o parte mai lacrimogenă ? Eu plângă deseori la așa ceva, la filme nu însă la ficțiune da, nu mă înțeleg deloc. =]]]

Bun, cam atât despre mine, m-am străduit să iasă ceva acolo pentru a mă înțelege lumea mai bine ori m-am făcut de râs, soarta. ^^
Bye!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://darkrpg.forumgratuit.ro/
sarah chan
Owner
Owner

Zodiac : Sagetator
Zodiac chinezesc : Caine
Mesaje Mesaje : 17402
Puncte Puncte : 18003
Reputatie Reputatie : 20
Data de inscriere Data de inscriere : 13/01/2012
Varsta Varsta : 22
Localizare : Lumea mea, numai a mea
Jocuri/Distractii Jocuri/Distractii : RPG

MesajSubiect: Re: Hey lume! ^^   Lun 3 Iul - 14:37:05

Bun venit pe forum Ione ^^

Eu deja stiam ca avem o multime de lucruri in comun deci nu ma surprinde sa aflu, din nou, ca avem multe pasiuni comune ^^

Spoiler:

Be You,
Be Someone Else,
Just Be Yourself!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://welove.forumgratuit.ro
Ione
Moderator
Moderator

Mesaje Mesaje : 37
Puncte Puncte : 93