^_^We love^_^
O lume a noastra

Let's have some fun

AcasaPortalCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Ultimele subiecte
» [YAOI +18] Croitor de inimi blânde
Mar 14 Noi - 14:22:54 Scris de LadyHalloween

» [RPG﹢Rɪsʟᴇʏ﹣Yᴀᴏɪ]Hᴀᴄᴋᴇʀᴜʟ ɪɴɪᴍɪɪ ᴍᴇʟᴇ
Dum 12 Noi - 14:50:17 Scris de Risley

» [RPG - Sᴀʏᴀ﹠Mɪᴜᴜ] ~ `The truth si almost there`
Dum 12 Noi - 1:23:29 Scris de Sayami

» [RPG+Elyy][YAOI][Karasu x Viktor]On frozen wings
Sam 4 Noi - 22:51:01 Scris de LadyHalloween

» Ce fel de demon esti?
Sam 4 Noi - 20:52:51 Scris de sarah chan

» Cine comenteaza ultimul castiga!
Sam 4 Noi - 20:52:04 Scris de sarah chan

»  ce ai face daca?
Sam 4 Noi - 12:34:57 Scris de ᴘᴜғᴏsᴇɴɪᴇ ✰

» Alfabetul userilor
Joi 2 Noi - 15:54:52 Scris de Xeilon

» 【Nυмărăтoαre】»Băᴛăʟɪᴀ Aɴɪᴍᴇ﹣ᴜʀɪʟᴏʀ
Joi 2 Noi - 15:52:08 Scris de Xeilon

Distribuiţi | 

[RPG - Sᴀʏᴀ﹠Mɪᴜᴜ] ~ `The truth si almost there`

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Miuuky
Membru
Membru

Sex : feminin
Zodiac : Taur
Zodiac chinezesc : Sarpe
Mesaje Mesaje : 11
Puncte Puncte : 13
Reputatie Reputatie : 0
Data de inscriere Data de inscriere : 05/11/2017
Varsta Varsta : 16

MesajSubiect: [RPG - Sᴀʏᴀ﹠Mɪᴜᴜ] ~ `The truth si almost there`   Lun 6 Noi - 1:26:51

‡ † ‡ † ‡ †  ‡ † ‡ † ‡ † ‡ † ‡

~`Fiecare om are in natura lui impulsul de a crede ca are dreptate. Nu te poti indoi de propriul tau ecou decat cu mare vointa, iar aceea in mod categoric nu are loc nestimulata. Ai nevoie de un jucator care sa mute piesa, gresit sau nu, se intampla inevitabil pentru a continua cursul firesc al meciului. Insa totul devine mult mai complicat cand nici tu si nici cei din jurul tau nu conosc partea adevarata, sau asa crezi tu intr-un punct initial, afland intr-un final ca ai fost prins intr-un cerc continuu, unde de fapt, doar tu erai cel confuz, fara niciun punct de sprijin. Cautai ajutor, erai sleit de puteri, pana cand ajutorul a venit fix sub nasul tau, iar tu ai fost mult prea orbit de minciuni stridente ca sa-ti mai dai seama.`~

Nimeni nu banuia, mai ales ea, ce ar putea sa se intampla dintr-un lucru atat de obisnuit si uzual, atat de simplu si onest, insa de cele mai multe ori, lucrul ce pare cel mai inocent si plin de calitati, se poate intoarce impotriva ta intr-o secunda. Totul a inceput dintr-o actiune ce ar putea sa-ti cauzeze o lacrima, cand o fata satena si slabuta a vrut doar sa-si ajute familia, nefiind statornici pentru a se ingriji, luandu-si o slujba oarecare, intr-un sat si mai neinsemnat, slab dezvoltat din punct de vedere tehnologic.

Angajatorul, acesta fiind viceprimarul satului, a facut un contract mult mai complex decat se astepta biata fata care nici macar nu a avut constiinta sa citeasca cuvintele ce i-au schimbat viata. O foaie, o propozitie si un baiat,
aceste trei lucruri ii vor schimba viata radical.
Fata a semnat contractul stiind doar ca urmeaza sa fie o menajera, dar trebuia sa se astepte la consecinte, fiindca asta se intampla cand uiti sa citesti scrisul cu caractele mici de pe ultima pagina.

Ca si cum nu era totul mult prea ciudat, acest sat ascunde in spatele lui secrete mari, unul mai cutremurator decat altul, iar ea, menajera, impreuna mai mult sau mai putin cu fiul viceprimarului, incearca sa descopere si sa previna anumite lucruri din noul ei camin asa numit, casa.

Menajara ajunge sa fie ceva mai mult de atat pentru fiul viceprimarului, fie ca vrea sau nu, totul devine un haos.
Mii de intrebari isi au locul din punct de vedere al destinului ei. Un mister nu este de ajuns in ceea ce o priveste, iar totul are loc atat de spontan, incat devine frustrant pentru toata lumea.

‡ † ‡ † ‡ †  ‡ † ‡ † ‡ † ‡ † ‡

Ultima editare efectuata de catre Miuuky in Vin 10 Noi - 22:13:28, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Sayami
Membru
Membru

Zodiac : Berbec
Puncte Puncte : 11
Data de inscriere Data de inscriere : 19/09/2017

MesajSubiect: Re: [RPG - Sᴀʏᴀ﹠Mɪᴜᴜ] ~ `The truth si almost there`   Lun 6 Noi - 21:55:22

Tarasc valiza grea dupa mine incercand sa nu calc pe fusta. Cobor din tren si ma proptesc pe un scaun din plastic extrem de murdar. Imi reasez baticul pe cap si imi scutur hainele de praf.
Vad un barbat care cauta pe cineva cu privirea extrem de confuz. Cred ca el e, mama nu mi-a spus cum arata.
Ma apropii timida incercand sa aleg atent ceea ce trebuie sa ii spun, dar nici nu apuc sa scot vreun cuvand ca:
- Pleaca de aici! N-am bani! se aude vocea rece. Nici macar nu se uita la mine si se departeaza usor.
M-am blocat pentru cateva secunde, nu intelegeam ce spune. Apoi imi las privirea in pamant si mor de rusine.
- Nu, nu, ce confuzie! O cautati pe doamna Ivins, nu?
Barbatul da sictirit din cap, imi ridic privirea si scot un buzunar o mica bucata de hartie.
- Eu, eu sunt Val Ivins, fiica ei. Mama nu se simte prea bine si...
Ma intrerupe repede si imi smulge hartia din mana. Se uita rapid peste ea, apoi imi face semn sa il urmez.
Apuc valiza si continui sa o tarasc prin tarana densa de pe strazi.
Barbatul nu scoate un sunet tot drumul, il urmez usor speriata. Ajungem in fata unei case acoperita de val alb. Pasesc timida in cotinuare pana ajungem intr-un birou. Imi face semn sa ma asez, apoi aseaza pe birou o foaie alba cu mult scris pe ea.
- Crezi ca o sa te descurci? rosteste destul de persiflant.
Dau din cap neputand sa mai scot vreun cuvant.
- Semneaza!
Inghit in sec si apuc pixul. Mama sigur nu m-ar trimite intr-un loc rau. Ma iubeste! O sa semnez.
- Din acest moment, interactiunea noastra s-a terminat.
Ascult confuza vorbele lui, ce tot spune?
- Te voi duce la casa unde o sa fii scla... menajera.
Rade infundat, apoi isi continua propozitia:
- Fiul meu locuieste acolo. Esti angajata lui. Faci tot ce iti cere si o sa iti primesti banii.
Dau afirmativ din cap pregatindu-ma sa parasesc camera.
Il urmez pe vice-primar. Nu mergem foarte mult, dar soarele dogoritor si hainele mele negre si lungi ma fac sa obosesc rapid.
- Baiatul meu e putin... posesiv.
Ranjeste draceste si dispare rapid. Patrund crispata in curte, apoi bat la usa casei. Ce a vrut sa spuna cu posesiv?

Sus In jos
Miuuky
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: [RPG - Sᴀʏᴀ﹠Mɪᴜᴜ] ~ `The truth si almost there`   Vin 10 Noi - 23:43:12

- - - - - - - - -  -
Edward Lurberg
- - - - - - - - - -
- - - - - - - - - -

* * *

Mirosul aspru de lamaie imi invada narile reusind sa intre din ce in ce mai adanc in sinusurile mele pana la restul organelor  de simt, invadandu-le incet si sigur si pe acestea. Ochii mei reactionau vizibil la aburul caldut intoxicat cu amestecul mult prea concentrat din sticla cilindrica de sticla de pe marginea cazii. Mi-am inchis ochii umezi, incet, apoi i-am deschis iar, la fel de delicat, pentru a inlatura efectul jenant cauzat de intensitatea mirodeniilor. Urechile mele puteau auzi doar sunetul tevilor prin care curgea apa ce-mi umplea cu fiecare secunda spatiul, cat si sunetul destul de enervat cauzat de contactul cablului de dus cu suprafata aspra a cazii de otel emailat.
Acesta era singurul moment in care puteam sa uit de orice gand rau si sufocant ce-mi invada mintea in afara zonei mele de confort. Grupurile de indivizi erau un pur nimic in clipa asta, iar eu puteam sa-mi imaginez orice lucru mai mult sau mai putin indecent, sau poate chiar sa-mi imaginez un abis vid, plin de nimic. Dor eu si mult prea complicata materie.
Mi-am clatit corpul plin de bule cauzate de actul meu, am inchis robinetul, apoi am iesit cu pasi grei din cada si am luat pe mine un prosop din bumbac organic de culoare portocalie, moale asupra corpului meu deorece uram materiile zgrunturoase pe pielea mea, cat si ele ma urau pe mine. Am iesit apoi din baie si am ajuns in dormitorul mult prea comun, unde cautam ceva ce ar putea sa-mi acopere corpul revigorat. Am extras dintr-un dulapior o pereche de boxeri ce se potriveau bine pe corpul meu destul de acceptabil, dar nu sculptat, apoi o pereche de pantaloni largi de aceeasi culoare. Comoditatea era raspunsul cheie acum, insa cand am vrut sa extrag si ultima piesa vestimentara ce urma sa-mi incalzeasca si inveleasca corpul, simtul meu auditiv a fost intrerupt si surprins de sunetul soneriei. Mi-am pus in graba tricoul apoi am portnit lenes prea usa.
Zgomotul acesta, mult prea enervant pentru a fi ascultat de mai multe ori, merita sa fie oprit cat de repede posibil, fapt pentru care am alergat spre usa principala compusa dintr-un lemn masiv maroniu.
In fata mea se postase o fata, cu un aspect ce lasa de dorit, un aspect vestimentar nul pentru gustul meu. Chiar daca de mic am fost invatat sa nu judec dupa aparente, era imposibil acest gest acum, chiar si evitabil. Nu o cunosteam, iar faptul pentru care ar fi putut sa-mi bata la usa acum, imi lasa cateva semne de intrebare. Putea oare sa fie motivul un gest caritabil? Infatisarea eimergea fix spre acea directie.
- Tu cine ar trebui sa fii?

Ultima editare efectuata de catre Miuuky in Dum 12 Noi - 0:32:31, editata de 2 ori
Sus In jos
Sayami
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: [RPG - Sᴀʏᴀ﹠Mɪᴜᴜ] ~ `The truth si almost there`   Sam 11 Noi - 21:07:43

Astept ca usa masiva sa se deschida. Am un sentiment ciudat. Un scartait ascutit se aude si un fior imi trece prin tot corpul. Din spatele usii se zareste un baiat blond.
- B-buna ziua! rostesc balbaindu-ma si fixandu-mi privirea in pamant. Sunt Val, Val ivins, menajera.
Strang de manerul valizei si incerc sa nu arat cat de emotionata sunt.
Ma priveste cu dispret. Sper sa nu ma trimita acasa, familia mea are nevoie de banii astia.
- Probabil o asteptati pe mama mea, dar s-a intamplat un incident neplacut. Am venit eu in locul ei. Sper ca este in regula, domnule.
Pronunt repede nelasand linistea apasatoare sa se aseze. Imi e frica de liniste. Linistea te mananca pe dinauntru.

Sus In jos
Miuuky
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: [RPG - Sᴀʏᴀ﹠Mɪᴜᴜ] ~ `The truth si almost there`   Sam 11 Noi - 21:42:16

- - - - - - - - -  -
Edward Lurberg
- - - - - - - - - -
- - - - - - - - - -

* * *

O ascult cu interes pe fiinta din fata mea, care, cu miscari stangace, incerca sa-mi explice motivul pentru care a indraznit sa-mi bata la usa intr-un moment atat de linistit, calm si mult prea mult asteptat.
- Macar familia ta a dat dovada de profesionalism. Altii ne-ar fi intors spatele dupa un bacsis atat de generos precum ti l-am dat noi.
M-am dat din pragul usii, facandu-i cale sa intre in casa spatioasa, ce-ti dadea un aer elegant si sofisticat.
- Insa nu te astepta la prea multe laude din partea mea.

Sus In jos
Sayami
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: [RPG - Sᴀʏᴀ﹠Mɪᴜᴜ] ~ `The truth si almost there`   Sam 11 Noi - 21:51:51

- M-multumesc, domnule.
Ii spun avand inca privirea in pamant. Mama mi-a spus ca trebuie sa fiu respectoasa si umila.
Dau sa intru in casa, dar ma impiedic de prag si imi scap valiza care se desface. Imi ridic privirea si raman blocata pentru cateva secunde. Casa asta e... splendida. Casc gura mutandu-mi privirea pe fiecare coltisor din casa.
- Imi pare rau.
Rostesc rapid amintindu-mi ca tocmai am facut o gafa. Incep sa strang lucrurile de pe jos si sa le pun in valiza.
- Aveti o casa foarte frumoasa, domnule.

Ultima editare efectuata de catre Sayami in Sam 11 Noi - 22:22:51, editata de 1 ori
Sus In jos
Miuuky
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: [RPG - Sᴀʏᴀ﹠Mɪᴜᴜ] ~ `The truth si almost there`   Sam 11 Noi - 22:07:07

- - - - - - - - -  -
Edward Lurberg
- - - - - - - - - -
- - - - - - - - - -

* * *

Pe bune? Cat de indemanatic trebuie sa fii si cat de ignorant in acelasi timp. Nu o condamn totusi, fusta aia este mult prea lunga pentru un om normal si o fata in floarea varstei.
- Stiu ca este frumoasa.
M-am aplecat si am apucat cateva haine. Fiecare avea aceeasi retrospectiva. Acelasi model si culori aproape asemanatoare. Puteam sa jur ca am chemat o maicuta in loc de menajera. Ridic o spranceana, apoi arunc hainele cat mai departe de noi, intr-un colt sau ceva asemanator.
- Fa-mi o favoare si schimba-te in altceva. Hainele tale ma deprima.

Sus In jos
Sayami
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: [RPG - Sᴀʏᴀ﹠Mɪᴜᴜ] ~ `The truth si almost there`   Sam 11 Noi - 22:28:58

Ochii mi se maresc cand ii aud vorbele si ii vad gestul.
- I-mi pare rau, domnule. Nu detin alte haine.
Continui sa imi strang lucrurile si apoi imi reasez baticul pe cap.
- Asa este decent sa fiu imbracata in prezenta unui barbat.
Ii spun timida si strag mana pe manerul valizei. De ce vrea sa imi schimb hainele?

Sus In jos
Miuuky
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: [RPG - Sᴀʏᴀ﹠Mɪᴜᴜ] ~ `The truth si almost there`   Sam 11 Noi - 23:12:45

- - - - - - - - -  -
Edward Lurberg
- - - - - - - - - -
- - - - - - - - - -

* * *

Era firesc ca fiecare om sa aiba propriul lui stil, insasi gandul fiecaruia era proiectat intr-o oarecare masura in aparenta sa, dar sistemul ei era mult prea  simplu si taranesc. Nici macar nu stiam ca mai exista oameni care se imbraca asa.
- Trebuie sa existe ceva mult mai acceptabil in casa asta decat ceea ce porti tu.
Mi-am facut cale intoarsa spre scarile de metal pictat cu o nuanta de gri, apoi mi-am intors capul spre ea in timp ce urcam cu grija scarile.
- Vino.

Sus In jos
Sayami
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: [RPG - Sᴀʏᴀ﹠Mɪᴜᴜ] ~ `The truth si almost there`   Sam 11 Noi - 23:23:31

Dau afirmativ din cap si il urmez continuand sa ma holbez la mobila, la pereti, la tot.
Ating usor balustrada care stralucea. De ce are nevoie de o menajera daca e asa curat?
Urcam scarile pana ajungem in fata unui dulap imens alb imaculat.

Sus In jos
Miuuky
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: [RPG - Sᴀʏᴀ﹠Mɪᴜᴜ] ~ `The truth si almost there`   Sam 11 Noi - 23:33:51

- - - - - - - - -  -
Edward Lurberg
- - - - - - - - - -
- - - - - - - - - -

* * *

Am intrat intr-o camera aleatorie, unde am ajuns in fata dulapului ce se presupunea ca ar trebui sa contina ceva mult mai bun decat ceea ce purta fata.
L-am deschis si spre surprinderea mea, nu era nimic in el. Ce naiba? Doar le-am spus sa aduca hainele.
- Se pare ca inca nu ti-a sosit uniforma...pana atunci trebuie sa improvizam.
Am luat-o inainte spre camera mea, unde mi-am deschis propriul dulap, negru si lucios, de unde am scos un tricou de aceeasi culoare.
- Poti purta asta.
I-am pus piesa de vestimentatie in brate si am asteptat sa reactioneze.

Sus In jos
Sayami
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: [RPG - Sᴀʏᴀ﹠Mɪᴜᴜ] ~ `The truth si almost there`   Dum 12 Noi - 0:00:40

Respir usurata crezand ca am scapat de schimbarea hainelor.
Il urmez pe baiat in alta camera de unde scoate un tricou si il indreapta spre mine.
- Si restul?

Sus In jos
Miuuky
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: [RPG - Sᴀʏᴀ﹠Mɪᴜᴜ] ~ `The truth si almost there`   Dum 12 Noi - 0:11:03

- - - - - - - - -  -
Edward Lurberg
- - - - - - - - - -
- - - - - - - - - -

* * *

- Asta e tot pentru azi. Este un tricou larg, nu te plange.
M-am intors cu spatele la ea si am luat o pereche de pantaloni care mie imi veneau ceva mai scuri si stramti, apoi i i-am dat ei.
- Poti sa-i iei si pe astia, desi te asigur, ai fi aratat mult mai bine fara ei.

Sus In jos
Sayami
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: [RPG - Sᴀʏᴀ﹠Mɪᴜᴜ] ~ `The truth si almost there`   Dum 12 Noi - 0:13:56

Inghit in sec cand ii aud ultima propozitie si simt cum ma inrosesc toata.
- O sa fie la vedere prea multa piele, domnule. Mama mi-a spus ca nu e decent sa ma imbrac asa.
Ii spun tinand hainele in maini. Ma sperie.
- Nu vreau sa va supar, domnule.

Sus In jos
Miuuky
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: [RPG - Sᴀʏᴀ﹠Mɪᴜᴜ] ~ `The truth si almost there`   Dum 12 Noi - 0:21:11

- - - - - - - - -  -
Edward Lurberg
- - - - - - - - - -
- - - - - - - - - -

* * *

- Atunci, daca nu vrei sa ma superi, poti sa uiti de cuvintele plictisitoare ale mamei tale si sa faci ce-ti spun eu?
Intreb plictisit, zambind sarcastic la final.
M-am asezat pe marginea patului, asteptand sa se schimbe si sa urmeze ce am spus. Poate ca nu a fost un lucru atat de rau ca am raspuns la usa.

Sus In jos
Sayami
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: [RPG - Sᴀʏᴀ﹠Mɪᴜᴜ] ~ `The truth si almost there`   Dum 12 Noi - 0:23:29

- B-bine.
Rostesc simtind cum frica mi se instaleaza in intreg corpul. Imi asez valize pe podea si strang la piept hainele.
- Unde ma pot schimba, domnule?
Spun incet, apoi inghit in sec. Ceva nu e bine aici. Ce ar face mama?

Sus In jos
Miuuky
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: [RPG - Sᴀʏᴀ﹠Mɪᴜᴜ] ~ `The truth si almost there`   Dum 12 Noi - 0:30:36

- - - - - - - - -  -
Edward Lurberg
- - - - - - - - - -
- - - - - - - - - -

* * *

Un suras incet mi-a scapat printre buze, iar corpul meu a cazut pe suprafata moale a patului.
- Chiar aici.
Am spus pe infundate, in timp ce-mi frecam fata cu palmele.

Sus In jos
Sayami
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: [RPG - Sᴀʏᴀ﹠Mɪᴜᴜ] ~ `The truth si almost there`   Dum 12 Noi - 0:41:39

Raman blocata pentru cateva momente si il privesc lung.
- Imi pare rau, domnule. N-nu pot face asta.
Ii spun balbaindu-ma foarte tare si nestiind ce sa fac.
- Cred ca e o greseala.
Imi apuc valiza si pasesc spre iesirea din camera. Ce fac?

Sus In jos
Miuuky
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: [RPG - Sᴀʏᴀ﹠Mɪᴜᴜ] ~ `The truth si almost there`   Dum 12 Noi - 0:57:09

- - - - - - - - -  -
Edward Lurberg
- - - - - - - - - -
- - - - - - - - - -

* * *

O greseala? Ce tot spune? Am alergat spre ea, in timp ce am scos un tatait din cauza nervilor ce mi putea aduce atat de rapid, intr-un timp atat de scurt. Am apucat-o de brat si am intors-o spre mine.
- Nu e nicio greseala. Ai semnat un contract.
Tragand-o inapoi in camera, am continuat:
- Trebuie sa imi satisfaci orice nevoie. Si prin orice, vreau sa spun ORICE.
Accentuez ultimele cuvinte si clipesc incontrolabil de repede.

Sus In jos
Sayami
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: [RPG - Sᴀʏᴀ﹠Mɪᴜᴜ] ~ `The truth si almost there`   Dum 12 Noi - 1:02:49

In momentul in care ii simt atingerea incep sa tremur si scap valiza. Il privesc pentru cateva momente in ochi. Imi e frica.
- Ma doare.
Ii spun incet incercand sa nu pufnesc in plang.
- Domnule.
Inghit in sec si incerc sa ma gandesc ce sa fac, dar nu am nicio idee.
- Va rog.

Sus In jos
Miuuky
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: [RPG - Sᴀʏᴀ﹠Mɪᴜᴜ] ~ `The truth si almost there`   Dum 12 Noi - 1:19:25

- - - - - - - - -  -
Edward Lurberg
- - - - - - - - - -
- - - - - - - - - -

* * *

Las sa-mi scape printre buze un oftat exasperant, apoi o privesc la fel de lung cum ma privea si ea pe mine. Slabesc stransoarea pe care am facut-o in jurul bratului ei si imi las expresia fetei mai calda si mai calma decat prima data.
- Uite, nu vreau sa te sperii, dar chiar trebuie sa faci ce-ti spun. Pentru inceput te poti schimba in alta camera.
Ii iau valiza de pe jos si o pun pe patul meu.
- Tu chiar nu ai citit nimic din ceea ce scria in contract, nu-i asa?

Sus In jos
Sayami
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: [RPG - Sᴀʏᴀ﹠Mɪᴜᴜ] ~ `The truth si almost there`   Dum 12 Noi - 1:23:29

Incerc sa imi reglez respiratia si ma mai calmez cand se departeaza de mine. Imi asez mana pe zona care ma doare. 
- Multumesc.
Rostesc incet si ies pe hol asteptand sa fiu dusa in camera in care ma pot schimba.
- Mama a spus ca o sa fie bine. Mama ma iubeste nu m-ar trimite undeva unde sa nu fie bine.
Ii spun sincera baiatului avand privirea inca in pamant.
- Domnule.

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: [RPG - Sᴀʏᴀ﹠Mɪᴜᴜ] ~ `The truth si almost there`   

Sus In jos

[RPG - Sᴀʏᴀ﹠Mɪᴜᴜ] ~ `The truth si almost there`
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^_^We love^_^ :: *♥* Fan Zone *♥* :: *♥* Fan RPG *♥*-
Mergi direct la: